Zakłady bukmacherskie – którzy bukmacherzy są w Polsce legalni?

Zakłady bukmacherskie są w Polsce bardzo spopularyzowane. Spora ilość graczy, która decyduje się na grę u bukmachera powoduje, że na polskim rynku można znaleźć coraz więcej legalnych bukmacherów. Co ciekawe, niektórzy gracze grają także u bukmacherów zagranicznych, lecz którzy posiadają stronę w języku polskim. Czy takie działanie jest legalne?

Gra u zagranicznych bukmacherów z polską stroną językową

Zagraniczni bukmacherzy często posiadają bardziej lukratywną ofertę dla graczy, ponieważ nie ma tam tak dużych podatków jak w Polsce, a ponadto oferowane kursy bukmacherskie są często zdecydowanie korzystniejsze. Jednak czy taka gra jest legalna? Otóż nie do końca, ponieważ większość firm nie posiada autoryzowanej licencji, która uprawniałaby ją na oferowanie swojej oferty w Polsce. Z tego powodu gra u zagranicznych bukmacherów z terytorium Polski jest najczęściej nielegalna.

Legalni bukmacherzy w Polsce

W Polsce można znaleźć sporą ilość bukmacherów, którzy działają na rynku w pełni legalnie. Mowa tutaj o zakładach bukmacherskich przez internet, które są zarejestrowane w Polsce. Na ten moment wśród legalnych bukmacherów w https://winwonwon.pl można znaleźć takie firmy jak: STS, Fortuna, Totolotek, Etoto, Totalbet, LV BET, forBET, Superbet, PZBuj, Betclic, BETFAN, eWinner, BetX, TRAF-Zakłady Wzajemne oraz Polski Bukmacher. Jak widać lista jest dosyć spora i gracze z pewnością mają w czym wybierać. W przypadku, gdy chcesz rozpocząć grę u bukmachera, a nie jesteś pewien czy w danym momencie działa on legalnie na terytorium Polski, to warto zerknąć na stopkę z informacjami u dołu strony, gdzie często można znaleźć wszelkie informacje na temat licencji, formy prawnej spółki oraz siedziby.

Comments are closed.