ile kosztuje detektyw?

Ile kosztuje wynajęcie prywatnego detektywa?

Wiele zleceń przyjmowanych przez biura detektywistyczne są różne, dlatego trzeba podejść do każdej sprawy indywidualnie. Cena zależna jest od ilości dni lub godzin sprawy, trudności zlecenia czy też miejsca działań. Usługi detektywa wymagają sporej ilości czasu i pieniędzy, ponieważ specjaliści w tej dziedzinie używają profesjonalnego sprzętu i narzędzi, a na czas zlecenia poświęcają wiele dni i tygodni. Detektywi posiadają szeroki wachlarz usług w swoich ofertach, które wahają się od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

Obserwacja osób

Doświadczony detektyw wraz ze specjalistycznym sprzętem na Twoje zlecenie może przeprowadzić dyskretną obserwację osoby, wskazaną przez Ciebie. Podstawą takiego rozliczenia jest stawka godzinowa, która waha się pomiędzy 100 zł,a 150 zł. Po zakończeniu sprawy Klient otrzymuje szczegółowe sprawozdanie z dowodami w postaci zdjęć lub nagrań.

Sprawy rozwodowe

Wynajęcie detektywa (https://atutdetektyw.pl) w sprawach rozwodowych oscylują między 1500 zł, a 2000 zł za całą sprawę. Klient bardzo często chce dowodów lub informacji na temat niewierności swojej drugiej połówki. Im trudniejsze zlecenie, tym koszty realizacji są mniejsze.

Problemy związane z ustaleniem

To najczęstsze, a zarazem najkrótsze zlecenie, które mieści się w około 8 godzin. Średni koszt takiej usługi wynosi od 120 zł do 200 zł za godzinę pracy pary detektywów. Klienci bardzo często proszą o informację związane z zameldowaniem konkretnej osoby lub informacji o niej.

Comments are closed.